سئورب آموزش سئو آموزش سئو قسمت ۲۱ ، افزایش ترافیک و رتبه‌ بندی با استفاده از محتوای جدید

آموزش سئو قسمت ۲۱ ، افزایش ترافیک و رتبه‌ بندی با استفاده از محتوای جدید

آموزش سئو قسمت ۲۱ ، افزایش ترافیک و رتبه‌ بندی با استفاده از محتوای جدید

یکی از استراتژی‌های موثر در سئو داخلی مربوط به افزودن محتوا‌های منحصر به فرد و جدید به سایت است که نادیده گرفته می­شود. افزایش منظم صفحات جدید به سایت موجب افزایش ترافیک سایت می­شود. در حقیقت،  با این کار نه تنها می‌توانید موجب افزایش ترافیک سایت شوید بلکه می‌توانید با انتشار محتوای بیشتر، شاهد افزایش قابل توجه ی در ترافیک سایت باشید. 

با فکر کردن به این موضوع ،  به سادگی آن پی می­برید و این همان علتی است که وبلاگ‌ها و سایت‌های خبری با  انتشار منظم خبرها، به نتایج خوبی در موتورها جستجو دست می‌یابند. محتوای بیشتر به معنای رتبه‌بندی بالاتر، بازدیدکنندگان بیشتر و فروش بیشتر است. بنابراین با افزودن محتوای جدید ، مسیر ارتقا ترافیک سایت را آغاز کنید.

  1. قرار دادن محتوای جدید بر روی سایت براساس یک زمانبندی منظم

در صورت تمایل برای افزودن محتوای جدید به سایت ، باید در مورد زمانبندی و الصاق کردن محتوا تصمیم‌گیری کنید. این موضوعی کاملاً  بدیهی است اما تعجب ­آور است که بسیاری از صاحبان کسب و کار در مورد راه‌اندازی سایت صحبت می‌کنند اما هرگز فرصت انجام آن را ندارند. این درحالی است که با استفاده از فهرست منظمی از افزودن محتوا می­توان شاهد افزایش رتبه‌بندی‌های جستجو، عملکرد کلی موتور جستجو  و رشد تعداد بازدیدکنندگان وفادار سایت بود. و این مهم هرگز بدون استفاده از فهرست یا برنامه‌ی زمانبندی اختصاصی انجام نخواهد شد.

در صورتیکه استعداد کافی در زمینه­ ی تولید محتوا ندارید و یا با کمبود بودجه‌ برای استخدام دستیار بازاریابی تمام وقت و مسئول تولید محتوا مواجه هستید، استخدام یک سایه نویس[۱] پیشنهاد می­شود. چنانکه با مبلغی بین ۲۵ – ۷۵ دلار برای هر مقاله می­توان نویسندگان با کیفیت را در سایت مرجع و به به طور منظم با تولید محتوای جدید، آن را به محتوای اصلی سایت ضمیمه کرد. می‌تواند با برقرار ارتباط با نویسندگان با استعداد مانند هیئت کاری پروبلاگر[۲] یا تکست بروکر[۳] می­توانید خدمات مطلوب و مورد نظر را دریافت کنید.

Textbroker

https://www.textbroker.com

Problogger Job Board

http://jobs.problogger.net

  1. استفاده از قدرت نفوذ شبکه های اجتماعی.

نیازی به بیان این موضوع وجود ندارد اما باید از قدرت نفوذ رسانه‌های اجتماعی  درجهت هدایت پست‌های جدید و صفحات افزوده شده به سایت، استفاده شود. بلافاصله پس از قرار دادن محتوای جدید روی سایت، این محتوا را به تمام شبکه های اجتماعی ارسال کنید و چند روز بعد نیز همان مطلب را مجددا ارسال کنید، با این کار محتوا در معرض نمایش بخش های متفاوتی از افراد قرار می­گیرد. و در نتیجه‌ی افزایش این فعالیت اجتماعی، سایت در رتبه‌بندی بالاتری قرار می­گیرد.

  1. پیوند سایت با بلاگ اگریگتورها[۴]

بلاگ دایرکتوری‌ها، با ایجاد قابلیت دسترسی برای تمام افراد سایت، فرصت ساده‌ای برای ایجاد بک‌لینکهایی با کیفیت بالا فراهم می­کنند. اعتبار زیاد بلاگ دایرکتوری‌ها موجب پذیرش محتوای سندیکا و ثبت سایت می­شود به طوریکه به عنوان فرصتی برای ایجاد ترافیک ارجاعی در نظر گرفته می­شود. برای شروع  و قبل از وارد کردن سایت، نسبت به وجود سطح اولیه­ای از محتوا مطمئن شوید. قابل ذکر است که تایید یک لینک به وب سایت ممکن است در حدود یک تا دو هفته به طول انجامد.

وب سایت­های زیر وبلاگ دایرکتوریهای با کیفیت  و کاربردی هستند که ثبت ­نام را پذیرفته‌اند: 

  http://www.technorati.com

http://www.alltop.com

http://www.blogarama.com

http://blogs.botw.org

[۱] Ghostwriter

[۲] Problogger

[۳] Textbroker

[۴] blog aggregators

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷ آبان ۱۳۹۶
منبع :‌ سئورب
حامی این نوشته

پرفروش ترین کتاب آمازون در حوزه ی سئو کتاب سئو۲۰۱۷، یادگیری بهینه سازی موتورهای جستجو با استفاده استراتژی های بازاریابی هوشمند.
نویسنده : آدام کلارک مترجم : الهام سادات یاسینی انتشارات ناقوس

Advertising seorob.

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *