سئورب سئو وردپرس آموزش سئو ۲۰۱۷
آموزش سئو ۲۰۱۷

با سلام خدمت شما کاربران گرامی سایت سئورب. در این قسمت به آموزش سئو ۲۰۱۷ می پردازیم. این مطلب مقدمه آموزش سئو ۲۰۱۷ می باشد.

با توجه به حجم وسیع  اطلاعات منتشر شده در فضای اینترنت،  تلاش برای پی بردن به رازهای عملکرد گوگل، کاری بیهوده است. بعید است که با دنبال کردن توصیه­ ی وبلاگ های نامعتبر بتوان وضعیت وب سایت را بهبود داد، این درحالی است که  استفاده از این توصیه ها، ریسک جریمه شدن سایت را بالا می­ برد.

مقاله های مربوط به آخرین به‌ روزرسانی‌ ها، تکنیک‌ ها و اطلاعات محرمانه در حوزه‌ی سئو، را اغلب کارورزان، دستیاران یا حتی نویسندگان گمنامی می­ نویسند که شغل آنها تهیه­ ی محتوا است.  در واقع این مطالب به‌ ندرت توسط متخصصین سئو با سابقه­ ی فعالیت در حوزه­ ی سئو نوشته می ­شود.

پس بهتر است قبل از رجوع به این  اطلاعات این سوال را از خودتان بپرسید که  آیا می ­توان  از کسی که نمی ­داند باید این کار را چگونه  انجام دهد، چیزی یادگرفت؟

بهتر است بدانید با توجه به درصد پایین اطلاعات صحیح، نباید پس از مطالعه­ ی هر نوشته ای نسبت به انجام آن اقدام کنید، و بهتر است از منبع نوشتاری این اطلاعات مطمئن شوید.

یکی از کارهای دشوار، تمایز برای انتخاب نوشته‌های خوب و مفید از  نوشته‌‌های نادرست است.  در ادامه­ ی این سری از مطالب، با ارائه­ ی تصورهای اشتباه در مورد سئو، نشان می­ دهیم، چگونه می ­توانید این نوشته­ های اشتباه را شناخته و وضعیت سایت خود را نسبت به به ­روزرسانی های گوگل ارتقا دهید.

در قسمت بعدی به منظور شناخت نحوه­ ی عملکرد گوگل، به معرفی تاریخچه­ ی این موتور جستجو می ­پردازیم.

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۲ مهر ۱۳۹۶
منبع :‌ سئورب
حامی این نوشته

پرفروش ترین کتاب آمازون در حوزه ی سئو کتاب سئو۲۰۱۷، یادگیری بهینه سازی موتورهای جستجو با استفاده استراتژی های بازاریابی هوشمند.
نویسنده : آدام کلارک مترجم : الهام سادات یاسینی انتشارات ناقوس

Advertising seorob.
یک نظر برای 1

آموزش سئو ۲۰۱۷


  1. یکی از اشتباهات بزرگ در سئو…
    زردنویسی….

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *