سئورب مقالات گوگل افزایش سئو سایت با لینک دهی
افزایش سئو سایت با لینک دهی

با سلام خدمت کاربران سایت seorob.ir  ، در این بخش قصد داریم تا درباره  افزایش سئو سایت با لینک دهی  با شما عزیزان صحبت کنیم, با سئورب همراه باشید.
اواخر دهه نود موتورهای جستجو از لینک ها به عنوان رای استفاده می کردند لینک های ارائه دهنده دمکراسی نظرات وب درباره اینکه چه صفاتی مهم و مشهور هستند ، موتورها کاربر  لینک دیتا ها را تصفیه و به هنر عالی تبدیل کردند ، الگوریتم هایی پیچیده ارزیابی های دقیق و ظریفی را از سایت ها و صفحات بر اساس این اطلاعات ایجاد کردند.

اینطور نیست که بگوییم همه چیز در سئو در باره لینک ها می باشد ، اما متخصصین جستجو ، بخش بزرگی از الگوریتم موتورها را به فاکتور های مبتنی بر لینک نسبت می دهند.برای کسب اطلاعات در این زمینه ، به مقاله فاکتورهای رنکینگ در موتورهای جستجو مراجعه کنید. موتورهای جستجو ، از طریق لینک ها ، نه تنها می توانند شهرت وب سایت و صفحات را بر اساس عدد و شهرت صفحاتی را که به آنها لینک می شوند را تحلیل کنند ، بلکه معیارهایی همچون اسپم و صلاحیتشان را نیز بررسی می کنند. سایت های قابل اعتماد بیشتر تمایل به ارتباط با دیگر سایت های معتبر دارند ، در حالی که سایت های اسپمی لینک های خیلی کمی از سایت های معتمد دریافت می کنند.

نشانه هایی برای لینک ها -> افزایش سئو سایت با لینک دهی

روش موتورهای جستجو :

پیش از قدم گذاشتن در تلاش برای ساخت لینک ، شناخت عناصری که توسط موتورهای جستجو برای لینک استفاده می شود و همینطور اینکه چگونه این عناصر فاکتورهایی برای افزایش وزن لینک ها در الگوریتم ها می شوند.موتور های جستجو از لینک های به روش های مختلفی استفاده می کنند . با اینکه تمام مشخصه های مورد نیاز برای سنجش لینک توسط موتورهای جستجو را نمی دانیم ، ولی سالها تجربه و آزمایش های دستی ما را یاری نموده تا بتوانیم برخی فرضیات هوشمندانه ای را که قابل تعمیم  به دنیا واقعی است را ترسیم کنیم.در ادامه لیست فاکتورهای برجسته را که ارزش در نظر گرفتن دارند را باهم مرور کنیم. این نشانه ها ، تعدادی فرای اینها توسط افراد حرفه ای در زمینه سئو ، هنگام سنجش ارزش لینک و لینک پرفایل سایت به کار رفته است.

روش موتورهای جستجو

 

شهرت جهانی :

هرچه یک سایت مهم تر و مشهور تر باشد ، لینک هایی که به آن سایت می شود مهم تر خواهد بود.به عنوان مثل ” ویکیپدیا ” عملاً به ۱۰۰۰ سایت دیگر لینک می شود که به معنی مشهور مهم بودن آن است. برای کسب اعتماد و صلاحیت از طرف موتور جستجو ، شما نیازمند کمک سایت هایی دارید که به شما لینک می شوند ، هرچه مشهورتر باشند بهتر خواهد بود.

شهرت جهانی

 

متون انکر :

یکی از قویترین سیگنال هایی که موتورهای جستجو در رده بندی از آن استفاده می کنند ، متون انکر هستند.اگر ده ها لینک به صفحه ای با کلمه کلیدی درست اشاره کرد ، آن صفحه به احتمال خیلی بالایی در کسب رنکینگ خیلی خوب برای عبارتی که در متن انکر قرار داده کسب شده خواهد کرد.می توانید نمونه های این روش را به جستجو کردن جمله ” اینجا کلیک کنید ” بیاید ، در این نوع مثال خیلی از نتایج به علت وجود متون انکر داخلی شان رتبه های خوبی کسب می کنند.

متون انکر

 

کاربرد بک لینک ها برای سئو و بهینه سازی سایت -> افزایش سئو سایت با لینک دهی

بک لینک ها در افزایش بازدید کاربران از سایت و همچنین افزایش سئو و بهینه سازی کاربرد بسیاری دارند و در ادامه با انواع بک لینک ها آشنا می شوید : 

 • لینک های دزدی :
  نظیر لینک هایی که در بخش نظرات و بلاگ ها و یا گفتگو ها گذاشته می شود. می توان با استفاده از rel = nofollow سئو استفاده از این لینک ها خنثی کرد.
 • لینک های تبادلی :
  این پیوندها با توافق مدیران سایت ها متولد می شوند.به این صورت که در سایت به طور متقابل به هم لینک می کنند.سایت های هم هستند که هر کس می تواند لینک خود را در آنها قرار دهد.
 • لینک های خریداری شده :
  برخی سایت ها برای لینک دادن به سایت های دیگر هزینه دریافت می کنند. نکته : اگر از سایت های غیر مرتبط لینک خریداری کردید به صورت  Nofollow  خریداری کنید. 
 • لینک های طبیعی :
  این لینک ها به صورت طبیعی به سایت ها و صفحات مفید و ارزشمند  داده میشود. 
 • سرویس های تبادل لینک :
  سرویس هایی وجود دارند که به کمک آنها اعضایشان به یکدیگر لینک می کنند.این سرویس ها فقط در حد تبلغات ارزش دارند نه چیز بیشتری.

 

 

سایت تبلیغاتی:
هدایای تبلیغاتی صدرا

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۴ مهر ۱۳۹۶
منبع :‌ سئورب
Advertising seorob.
7نظر برای

افزایش سئو سایت با لینک دهی


 1. سلام
  ممنون از محتوای خوبی که منتشر میکنید.

  ما به همراه یک گروه از متخصصین حوزه وب گروه تلگرامی
  جامعه وبمستران ایران را لانچ کردیم.

  با توجه به اینکه شما هم در این زمینه
  فعال هستید خوشحال می شیم به ما بپیوندید
  تا تعاملات مفیدی باهم داشته باشیم
  لینک گروه خدمتتون
  DBhKUBJE3gUMxzABig66Ig

 2. از مطلب مفیدتون سپاسگذاریم

  • سجاد رحمانی نژاد

   خوشحالیم که راضی بودید. ممنون از نظر شما

 3. نهالستان قاسمی

 4. به نظر منم فقط لینک دهی نیس…خیلی گوگل پیچیدس و اصلا شاید همین لینک ها خرابی به بار بیارن و عمل عکس نشون بدن.

  • میلاد میلادی

   بله.دقیقا.اینطور که خیلی از دوستان نا آشنا به سئو ممکنه عکس عمل کنند و سایت رو با بک لینک های بیهوده خراب کنند

 5. سئو برای کلمه کلیدیشم هست که از همه چیز مهم تر!

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *