سئورب الگوریتم های گوگل الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل ( Google Hummingbird )

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل ( Google Hummingbird )

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل ( Google Hummingbird )

با سلام خدمت کاربران گرامی سایت seorob.ir ، در این قسمت  از الگوریتم های گوگل به بررسی الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل GOOGLE HUMMINGBIRD می پردازیم.

مرغ مگس خوار سریع

غذای مرغ مگس خوار ( Hummingbird ) از شیره ی گل ها و حشرات تامین می شود . این مرغ در عین کوچکی بسیار زیباست . وقتی که مرغ مگس خوار در هوا بال می زند ، چشم انسان قادر به تعقیب بال های کبوتر نمی باشد . سرعت بال زدن این مرغ بسیار سریع تر از سایر پرندگان می باشد .  علت نامگذاری یکی از الگوریتم های گوگل به نام الگوریتم مرغ مگس خوار ، سرعت بالای این الگوریتم ، مثل مرغ مگس خوار می باشد . این الگوریتم سایت های مرتبط را پیدا کرده و می خورد !

seorob.ir

الگوریتم مرغ مگس خوار 

الگوریتم مرغ مگس خوار ، در جست و جوی نزدیک ترین کلمات درخواستی کاربران در وب سایت های مختلف می باشد و پس از جست و جو مرتبط ترین وب سایت ها را در اختیار کاربران قرار می دهد .

استفاده از کلمات کلیدی ، تگ ها یا برچسب ها در سایت می تواند این الگوریتم را در جست و جوی بهتر یاری دهد . افزایش رتبه در گوگل پلاس ، فیسبوک و لینکداین در راستای الگوریتم است . نباید از توضیحات اضافی و درج کلمات کلیدی عکس ها و تصاویر و استفاده از alt در کلمات کلیدی غافل ماند .مرغ مگس خوار رتبه بندی شما را بصورت داینامیک تحت تاثیر خود قرار میدهد و پیش بینی رفتارهای آن به مراتب دشوارتر خواهد بود.الگوریتم مرغ مگس خوار توجه بیشتری به کلمات هر جست و جو می کند ، و تمام معنی آن را در نظر می گیرد.الگوریتم مرغ مگس خوار بر اساس جست و جوی تحلیلی ، نتایج را به کاربران نمایش می دهد . بدین معنی که به جای یافتن اصل کلمه ، محتوا های مرتبط با کلمه جست و جو شده را نیز در نتایج گوگل ، به کاربران نمایش می دهد .این الگوریتم در مواقعی که کاربران دارای اشتباهات تایپی ، املایی و یا دانش کمی از عبارت مورد نظر باشند ، بسیار یاری دهنده و با اصلاح و تغییر عبارت جست و جو شده ، به یافتن نتایج بهتر به کاربران کمک می کند .

الگوریتم مرغ مگس خوار

سئو و مرغ مگس خوار 

یک سئو کار حرفه ای کسی است که مطابق نیاز کاربران وب سایت را طراحی و محتوا گذاری نماید و بتواند نیاز های مخاطبان را برآورده سازد . آن چه در تمامی الگوریتم های گوگل مد نظر قرار می گیرد ، همین مطلب است . طبق روند الگوریتم نویسی شرکت گوگل ، وب سایت هایی که فقط به دنبال استفاده از منافع خویش هستند و کاربران را نادیده می گیرند می بایست مورد جریمه قرار گیرند . الگوریتم مرغ مگس خوار به دنبال رضایت کاربران از نتایجی که گوگل در اختیارشان قرار می دهد ، می باشد . الگوریتم مرغ مگس خوار با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی پیشرفته تر ، نسبت به الگوریتم های پیشین ، در صدد ساختن راهی برای هرچه نزدیک تر شدن عملکرد الگوریتم به ذهن انسان است . به گونه ای که الگوریتم ها مانند یک انسان کاملا آگاه ، فکر و عمل کند .

 

 

سایت تبلیغاتی :

شرکت سرزمین گرگ ها 

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۴ مهر ۱۳۹۶
منبع :‌ سئورب
Advertising seorob.
یک نظر برای 1

الگوریتم مرغ مگس خوار گوگل ( Google Hummingbird )


  1. تشکر از شما دوست گرانقدر و شاد و سربلند باشید

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *