سئورب مقالات گوگل الگوریتم پاندای گوگل ( google panda ) این پاندا را عصبانی نکنید

الگوریتم پاندای گوگل ( google panda ) این پاندا را عصبانی نکنید

الگوریتم پاندای گوگل ( google panda ) این پاندا را عصبانی نکنید

با سلام خدمت کاربران گرامی سایت seorob ، در این قسمت به الگوریتم پاندای گوگل google panda می پردازیم.

پاندای محبوب

زیستگاه اصلی پاندا در کشور چین است . غذای پانداها در ۹۹ درصد موارد گیاه بامبو و حیوانی اهلی است .گوگل نام یکی از الگوریتم های خود را پاندا نامیده . این که چرا اسم الگوریتم خود را پاندا گذاشته است ذهن مخاطبان زیادی را درگیر کرده است. شاید یکی از دلایل ، محبوبیت و کم یابی پاندا و دیگری به عنوان نماد صلح جویی (در مقابل شکارچیان) وی می باشد .

 

الگوریتم پاندای مبارز 

کارکرد الگوریتم پاندای گوگل را در یک کلام و به طور خلاصه این گونه می توان بیان نمود : محتوای بی کیفیت را در وب سایت خود قرار ندهید .

این الگوریتم به سایت هایی با محتوا های کپی شده و بی کیفیت مبارزه می کند و آن ها را در پایین ترین نتایج جست و جو قرار می دهد . پاندای گوگل بر اساس مدت زمان ماندگاری در وب سایت ، میزان گردش کاربران در سایت ، جلوگیری از بستن سایت در بدو ورود ، ورود به سایت با شبکه های اجتماعی و معرفی برند کسب و کار به وب سایت ها رتبه می دهد . این الگوریتم در عین صلح و آشتی با وب سایت های با کیفیت ، در مقابل سایت های بی کیفیت مبارزه می کند . برای جلوگیری از عصبانیت این الگوریتم کافی است قواعد آن (آن چه که در بالا ذکر شد) را رعایت کنیم .

الگوریتم پاندای مبارز

 

علم همراه با عمل یا بدون عمل ؟

وقتی که در حال آماده کرده این متن بودم ، با سایت های بسیاری مواجه شدم که در ارتباط با بهینه سازی و الگوریتم پاندا مطالبی را نوشته بودند ، اما اکثریت آن ها دارای صفحاتی با محتوای کپی شده یا فاقد کیفیت بودند . جالب تر از همه این که :حتی در کپی برداری راجع به موضوعی مثل الگوریتم پاندا فروگذار نکرده بودند!!!

 

 

لینک تبلیغاتی :

فروشگاه اینترنتی ایمن تک انواع دوربین مدار بسته

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۳ مهر ۱۳۹۶
منبع :‌ سئورب
Advertising seorob.

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *