سئورب مقالات گوگل الگوریتم پنگوئن گوگل ( Google Penguin ) ، این پنگوئن هیچکس را دوست ندارد

الگوریتم پنگوئن گوگل ( Google Penguin ) ، این پنگوئن هیچکس را دوست ندارد

الگوریتم پنگوئن گوگل ( Google Penguin ) ، این پنگوئن هیچکس را دوست ندارد

با سلام خدمت کاربران سایت سئورب در این قسمت به الگوریتم پنگوئن گوگل می پردازیم.

پنگوئن ، حیوان شکاری گروهی

پنگوئن پرنده ای است که پرواز نمی کند ، در دریا زندگی می کند و تامین غذایش از شکار ماهی هاست . آن ها با جست و جوی تیمی نسبت به شکار ماهی ها اقدام می کنند . خوب است بدانیم که پنگوئن ها آب دریا را تصفیه و به اکوسیستم جانوری کمک می کنند . ممکن است علت نامگذاری یکی از الگوریتم های گوگل ، استفاده از روش گروهی جست و جو و همچنین خاصیت تصفیه کنندگی آب دریا ها توسط این جانداران باشد .

الگوریتم پنگوئن گوگل

الگوریتم پنگوئن به شناسایی سایت هایی می پردازد که با استفاده از روش های تقلبی رتبه ی خود را افزایش داده اند . الگوریتم پنگوئن در برابر روش های فرعی و تقلبی بالا برنده ی رتبه سایت مقابله کرده ، سایت های متخلف را جریمه می کند و در پایین ترین رتبه ی موجود قرار می دهد . الگوریتم و روش کار الگوریتم پاندا و پنگوئن بسیار شبیه به هم است و حکم برادری را با هم دارند . چرا که هر دو در تلاش برای شناسایی سایت های اسپم و تبلیغاتی می باشند .

این الگوریتم به روش هایی مثل سئو ی کلاه سیاه ، خرید و فروش لینک یا لینک های تقلبی و نامرتبط ، محتوای نامرتبط و … حساس است .

چه طور با الگوریتم های گوگل مقابله کنیم ؟

الگوریتم های هوش مصنوعی گوگل به حدی قوی است که امکان دور زدن یا روش های تقلبی را شناسایی می کند . حتی با شناسایی خلا های الگوریتم امکان بهینه سازی موقتی برای وب سایت فراهم می شود . گوگل در جست و جوی شکاف های خود است و هرچند وقت یکبار از الگوریتم های جدیدی استفاده می نماید . لازم است تا تجربه ی تلخ وب مسترانی که در گذشته غافلگیر شده اند را تکرار نکنیم .پس با گوگل صادق باشیم .

 

 

سایت تبلیغاتی

دکور کده

 

 

 

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۳ مهر ۱۳۹۶
منبع :‌ سئورب
Advertising seorob.

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *