سئورب مقالات معتبر الگوریتم کبوتر گوگل ( Google Pigeon ) , سئوی محلی شما را زیر نظر دارد

الگوریتم کبوتر گوگل ( Google Pigeon ) , سئوی محلی شما را زیر نظر دارد

الگوریتم کبوتر گوگل ( Google Pigeon ) , سئوی محلی شما را زیر نظر دارد

در مطالب گذشته سایت سئورب به الگوریتم های آنتی اسپم گوگل مثل پاندا ، پنگوئن ، گورخر و … اشاره شد. در این قسمت راجع به الگوریتم کبوتر گوگل GOOGLE PIGEON که هدفش ارائه نمایش با ارزش ترین محتوا به کاربران است .

 کبوتر مجهز به GPS

الگوریتم کبوتر گوگل در سال ۲۰۱۴ معرفی  شد که به الگوریتم جست و جو گر محلی نیز معروف است ؛ مرتبط ترین وب سایت های جست و جو شده ی مکانی توسط کاربران را نمایش می دهد . منظور از محلی بودن ، همان آدرس فیزیکی وب سایت یا به بیان دیگر محل جغرافیایی کسب و کار شماست. در صورت جست جوی منطقه ای توسط کاربر، کبوتر گوگل آدرس وب سایت ها را مورد کاوش قرار داده ، با منقار خود بر روی مکان ها نوک می زند و  با سرعتی باور نکردنی وی را به نزدیک ترین و مرتبط ترین مکان ها خواهد برد!

پس این الگوریتم مکمل الگوریتم های پیشین است چرا که در جست جوی محلی ای مثل شهر تهران ، وب سایت هایی به کاربر نمایش داده خواهد شد که بیشترین مطابقت یا سازگاری را با سایر الگوریتم های بهینه سازی داشته باشند و در این جست و جو به صورت اتوماتیک وب سایت هایی با آدرس های محلی مثل شیراز یا مشهد در اولویت های بعدی قرار می گیرند .

المان های موثر بر الگوریتم کبوتر گوگل

الگوریتم کبوتر گوگل- http://seorob.ir

استفاده از هاست و دامنه ملی (ایرانی) برای میزبانی از وب سایت ، اضافه کردن آدرس جغرافیایی خود به وب سایت ، استفاده از نام مکان در برچسب ها و کلمات کلیدی وب سایت ، ثبت آدرس در گوگل مپ و … مورد توجه الگوریتم کبوتر می باشند .  وبمستران نیز به منظور سئو یا بهینه سازی وب سایت های خویش می بایست با توجه کامل به این الگوریتم و  سایر الگوریتم های گوگل ، عدم استفاده از روش های تقلبی و اسپم  ، نسبت به بازاریابی نوین (دیجیتالی) اقدام نمایند.

  سایت تبلیغاتی: ایمن تک
تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۵ مهر ۱۳۹۶
منبع :‌ سئورب
Advertising MiSaCo.
4نظر برای

الگوریتم کبوتر گوگل ( Google Pigeon ) , سئوی محلی شما را زیر نظر دارد


  1. سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

  2. متشکرم از مطالبی که به اشتراک میذارید

  3. سلام مطلب فوق العاده خوووب و مفیدی رو در وبسایتتون به اشتراک گذاشتین

  4. تشکر و قدردانی از اشتراک گذاری های عالیتون
    به امید موفقیت های بیشتر

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *