سئورب مقالات معتبر الگوریتم Pirate ( دزد دریایی ) گوگل ، دریای وب همیشه خطرناک است

الگوریتم Pirate ( دزد دریایی ) گوگل ، دریای وب همیشه خطرناک است

الگوریتم Pirate ( دزد دریایی ) گوگل ، دریای وب همیشه خطرناک است

با سلام خدمت کاربران گرامی سایت سئورب ، در این قسمت به بررسی یکی دیگر از الگوریتم های گوگل می پردازیم این الگوریتم که نام آن الگوریتم Pirate یا همان دزد دریایی گوگل است خواهیم پرداخت.

فرض کنید که مدت زمان زیادی را صرف کد نویسی ، طراحی و بهینه سازی یک وب سایت نموده اید . وب سایت به بازدهی خوبی رسیده و تعداد بازدید کنندگان قابل توجهی را بدست آورده است . حالا در همین لحظه یک شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به کپی برداری از وب سایت می کند !

الگوریتم Pirate دزد دریایی گوگل

دزدان دریایی وب سایت ها

فضای اینترنت مانند دریایی پرتلاطم است . ملوان و سرنشینان آن طراحان وب سایت و بازدید کنندگان هستند که در دریایی پر از خطر در حال سیر و سفرند . کپی کنندگان وب سایت ها مثل دزدان دریایی به رصد وب سایت های پرقدرت ( کشتی های بزرگ ) ، به غارت ثروت وب سایت ها ( همان محتوای درون سایت )  می پردازند . گاهی برخی از صفحات و در برخی اوقات تمام صفحات یا سبک طراحی و کاری تان یک شبه کپی شده و اعتبار تان توسط غیر مورد استفاده قرار می گیرد .

عملکرد الگوریتم دزدان دریایی

این الگوریتم بر اساس معیارهایی همچون Trust Rank ، لینک های ورودی و زمان انتشار محتوا عمل می کند. اما این الگوریتم در شناسایی و رتبه بندی دارای نقاط ضعفی است چرا که صفحه کپی شده حذف نمی شود . در بعضی مواقع وب سایت های با رتبه بالاتر، بک لینک و برندینگ قوی از سایت هایی با رتبه پایین تر کپی می کنند و محتوایشان در رتبه بالاتری قرار می گیرد!

عملکرد-الگوریتم-دزدان-دریایی

مقابله با دزدان دریایی ؟

با توصیفاتی که ارائه شد ، گوگل مثل همیشه خود به میدان محکمه آمد . بنابر این الگوریتم دزدان دریایی را در سال ۲۰۱۲ منتشر کرد تا وب سایت های اصلی را از کپی شده بشناسد .  صفحات کپی شده مورد شناسایی قرار داده و در رتبه پایین تری قرار می دهد . محتوای وب سایت خود را ایندکس کرده و از دیگر وب سایت ها کپی نکنید . آخرین آپدیت الگوریتم دزد دریایی در سال ۲۰۱۴ ارائه شد.

مقابله با دزدان دریایی ؟

 

 

سایت تبلیغاتی : 

هدایای تبلیغاتی کنز

 

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۳ مهر ۱۳۹۶
منبع :‌ سئورب
Advertising seorob.

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *