سئورب مقالات معتبر تاثیر شبکه ی اجتماعی +Google بر رتبه بندی سایت و سئو
تاثیر شبکه ی اجتماعی +Google بر رتبه بندی سایت و سئو

این مطلب در باب تاثیر شبکه ی اجتماعی GOOGLE+ بر میزان افزایش رتبه ی سایت و سئوی سایت شما طرح ریزی شده است.

بسیاری از متخصصین و صاحبان کسب و کارهای دیجیتال در تجربه ی کاری خود در باب سئو، به این نتیجه دست یافته اند که شبکه های اجتماعی بر رتبه بندی سئو و بهینه سازی سایت از نطر سئو محتوا تاثیر بسیار بالایی می تواند داشته باشد. در سال های اخیر عوامل زیادی بر میزان رتبه بندی و بهینه سازی سایت ها مورد بررسی قرار گرفتند و بسیاری از صاحبان مارکتینگ به این نکته دست یافتند که عواملی از جمله لینک دهی، انواع کلمات کلیدی و… را از جمله مهم ترین فاکتورهای بهینه سازی سئوی سایت معرفی کردند. این نکته حائز اهمیت است که علاوه بر عوامل ذکر شده، به تازگی شبکه های اجتماعی سهم شایان توجهی را در این راستا به خود اختصاص داده است. در این میان آن چه که اهمیت فراوانی دارد، میزان تاثیر هر یک از انواع شبکه های اجتماعی بر سئو در سایت می باشد.

سرویس GOOGLE+ که معروف به شبکه ی اجتماعی گوگل می باشد، یکی از انواع شبکه های اجتماعی است که می تواند در زمینه رتبه بندی های جستجو و سئو سایت شما تاثیر گذار باشد. دو شبکه ی اجتماعی GOOGLE+ و فیس بوک از جمله شبکه هایی هستند که در رقابت جذب کاربر با یکدیگر به سر می برند.

 

 

تاثیر شبکه ی اجتماعی GOOGLE+_http://seorob.ir

 

Circle ها :

شبکه ی اجتماعی GOOGLE+ به دلیل وجود دایره های کاربری (Circles) می تواند وسعت بسیار عظیمی را به خود اختصاص دهد، به این صورت بسیاری از اطلاعات در تبادل با یکدیگر به حالت چرخشی عمل کرده و زمینه ی به روز رسانی اطلاعات فراهم می گردد.

تاثیر شبکه ی اجتماعی GOOGLE+_http://seorob.ir

Sparkها:

جرقه های (Sparks) موجود در GOOGLE+ امکان جستجوی تخصصی را برای کاربران فراهم می آورد که خود از الگوریتم های رتبه بندی سئو در جستجو های خود استفاده می کند. جرقه ها می توانند تاثیر شبکه ی اجتماعی GOOGLE+ بر سئوی سایت شما را افزایش دهند.

Mobile:

با توجه به این که اکثریت کاربران امروزه در تمام رده های سنی گرایش شدیدی به سمت موبایل و شبکه های اجتماعی از طریق تلفن همراه روی آورده اند، از این رو موبایل استراتژی مهمی در سرویس GOOGLE+ محسوب می شود. امکانات GOOGLE+ برای استفاده از تلفن همراه در سرویس های خود شامل پیام ها، استفاده از webcam و سیستم جی پی پی می باشد. استفاده از این استراتژی تاثیر بسیار قابل توجهی را در افزایش کاربران GOOGLE+ داشته است. از این رو این استراتژی موبایل برای GOOGLE+ از جمله مهم ترین عوامل در افزایش رتبه سایت و سئو می باشد.

 

تاثیر شبکه ی اجتماعی GOOGLE+

Huddleها:

عامل دیگری که در سرویس GOOGLE+ و در تاثیر شبکه ی اجتماعی GOOGLE+ در سئو می تواند مورد استفاده قرار گیرد، استفاده از تله کنفرانس ها می باشد.این سرویس، امکان برقراری و تماس های Huddle را افزایش می دهد و از این طریق می تواند سبب بهبود سئوی سایت شما گردد.

 

تاثیر شبکه ی اجتماعی GOOGLE+_http://seorob.ir

دیگر 

توجه داشته باشید که سرویس GOOGLE+ به دلیل امکانات و ابزارهای قدرتمند موجود در آن از جمله شبکه های اجتماعی بسیار مهم می باشد که حتی بیش از شبکه ی فیس بوک می تواند در بهبود رتبه ی شما در کسب و کار موردنظرتان موثر باشد.

 

تاثیر شبکه ی اجتماعی GOOGLE+

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۰ مهر ۱۳۹۶
منبع :‌ سئورب
Advertising seorob.
یک نظر برای 1

تاثیر شبکه ی اجتماعی +Google بر رتبه بندی سایت و سئو


 1. سلام روز بخیر
  قبلا دعوتتون ازتون کرده بودم برای
  عضویت در گروه جامعه وبمستران
  مهندس چرا نیومدی توی گروه

  خوشحال میشیم تشریف بیارید و دوستان دیگه تبادل اطلاعات
  داشته باشیم
  گروه جامعه وب مستر ها
  https://t.me/joinchat/DBhKUBJE3gUMxzABig66Ig

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *