تماس با ما

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

مرجع آموزشی ، تحلیلی سئو

برای بسیاری سئو تبدیل به یک افسانه شده است . افسانه ای که برای بدست آوردنش هزینه های خیلی زیادی پرداخت می شود اما هرگز نتیجه دلخواه بدست نمی آید. تیم قدرتمند سئورب اینگونه عمل نمی کند چراکه برای رسیدن به هر هدفی نیازمند دانستن علم رسیدن به آن هدف است. سئورب با بهره گیری از بیش از ۱۵ سال تجربه حضور در وب برآن شده تا منبعی را در اختیار توسعه دهندگان وب قرار دهد که به دور از هر گونه خرافات باشد. منابع و مطالب موجود در سئورب تماما بر اساس علم آمار و اندازه گیری به وسیله سایت ها معتبر تهیه و تولید شده اند. 

مشتریان ما می توانند با اندازه گیری آمار های دقیقی که سایت های مرجع سئو در اختیار می گذارند هر گونه پیشرفت را تحت نظر گرفته و از روند کار آگاه شوند. در این مسیر که گاهی ممکن است یک یا دو سال زمان ببرد تا به هدف نهایی دست بیابیم همواره در کنار شما خواهیم بود تا مسیر را به درستی و با دقت تمام به سرانجام برسانیم.

سئو فرآیند ساده‌ای نیست که به راحتی پیاده‌سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد ، علم پیش زمینه‌ای و صبر است. موتور‌های جستجو با تغییر مداوم الگوریتم‌های رتبه‌بندی خود ، غیر قابل پیش‌بینی هستند. بنابراین وظیفه مهندسان سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است. 

مشاوره رایگان سئو از مهمترین فعالیت های سئورب محسوب می شود. سئورب با ارائه مشاوره حرفه ای و تصمیم سازی در زمینه سئو و طراحی وب سایت توسط متخصصین با تجربه دارای این توانایی است که بتواند برای پروژه های بزرگ و کوچک در حوزه های مختلف کسب و کار راهکارهای مناسب ارائه نماید.

تجربه نشان می دهد که وب سایت های که دارای رتبه بالا در صفحه نتایج موتور جستجو هستند در اکثر مواقع از همان مراحل ابتدایی شروع طراحی وب سایت زیر ساخت لازم جهت بهینه سازی موتور جستجو ( SEO ) برای آنها در نظر گرفته می شود.

تیم قدرتمند سئورب

Milad Miladi
Milad Miladi
Founder & CTO

PHP & Database Genius

Sajjad Rahmani Nezhad
Sajjad Rahmani Nezhad
UI Designer & Frontend developer

Content Manager

 Ali Rasoul Zadeh
Ali Rasoul Zadeh
Developer

software developer & web developer

Zahra Baghery
Zahra Baghery
Content Manager

Content Manager

Sajjad Asadi Nasab
Sajjad Asadi Nasab
ِtranslator & Wordpress developer

WordPress Developer