سئورب مقالات گوگل معرفی الگوریتم های گوگل ( Google Algorithm )

معرفی الگوریتم های گوگل ( Google Algorithm )

معرفی الگوریتم های گوگل ( Google Algorithm )

سلام خدمت کاربران گرامی سایت سئورب در این قسمت به معرفی الگوریتم های گوگل Google algorithms می پردازیم.

الگوریتم چیست ؟

خوارزمی یکی از دانشمندان ایرانی قرن دوم و خالق علم جبر، اشراف کاملی بر مسائل ریاضی و حل مسائل با ارائه روش های دقیق داشت . بنابر این او را شیخ الرئیس به فارسی ، الخوارزمی به زبان عربی و در لاتین با نام Algorithmic نامیدند . الگوریتم به مجموعه ای از دستورالعمل ها گفته می شود که بر اساس دستورالعمل خاصی نوشته و اجرا می شوند . الگوریتم ها قابلیت حل مسائل را دارند . الگوریتم ها از توابع خاصی پیروی می کنند . همچنین پایه و اساس نرم افزار های کامپیوتری بر اساس الگوریتم بنا نهاده شده است . اولین دوره های آموزشی مهندسین کامپیوتر نیز شامل مباحث الگوریتم نویسی می باشد . تمام برنامه های کامپیوتری نوشته شده از الگوریتم خاصی که مد نظر طراحان برنامه نویس است؛ پیروی می کنند.

google

 

الگوریتم های گوگل

گوگل نیز یک شرکت نرم افزاری است که توانایی در اختیار گرفتن ۹۰ درصد از جست و جوی کاربران اینترنت را داراست . موتور جست و جوی گوگل دارای الگوریتم های مختلفی است . الگوریتم های گوگل به مرور زمان بهبود یافتند ، خطاهایشان برطرف شد و نسخه های جدید الگوریتمیبا نام های مختلف نوشته می شود . جالب تر از همه این است که اغلب این الگوریتم ها به نام حیوان هایی مثل مرغ مگس خوار ( hummingbird ) ، کبوتر ( Pigeon ) ، پنگوئن ( Penguin ) ، پاندا ( Panda ) ، گورخر ( Zebra )  و … نامگذاری شده است .

معرفی الگوریتم های گوگل

 

دانستن الگوریتم های گوگل به چه افرادی توصیه می شود ؟

همان طور که برای استفاده از لوازم خانگی ، مواد غذایی یا هزاران وسیله ای که با آن ها سروکار داریم ، نیازی به دانستن روش های ساخت آن ها نمی باشد ، دانستن این الگوریتم ها برای کاربران عادی لزومی ندارد ، چرا که آن ها صرفا استفاده کننده ی نهایی از خدمات گوگل خواهند بود . بنابر این دانش الگوریتمیک گوگل برای وب مستران و بهینه سازان وب سایت ها بسیار ضروری و کمک کننده خواهد بود . آن ها می توانند قواعد حاکم بر این الگوریتم ها را شناخته و برای افزایش رتبه وب سایت خود استفاده کنند .

 

لینک تبلیغاتی:

شرکت آبتین سازه مدرن

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۵ مهر ۱۳۹۶
منبع :‌ سئورب
Advertising seorob.
یک نظر برای 1

معرفی الگوریتم های گوگل ( Google Algorithm )


  1. ندا

    ممنون از مطالب مفیدتون.

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *