سئورب ابزار وب مستر ۲۴ روش رایگان و ساده‌ی ابزار SEO قسمت سوم برای بهبود کسب و کار دیجیتال

۲۴ روش رایگان و ساده‌ی ابزار SEO قسمت سوم برای بهبود کسب و کار دیجیتال

۲۴ روش رایگان و ساده‌ی ابزار SEO قسمت سوم برای بهبود کسب و کار دیجیتال

با سلام خدمت کاربران گرامی سایت seorob در این مطلب به ۲۴ روش رایگان و ساده‌ی ابزار SEO قسمت سوم  می پردازیم.در ۲۴ روش رایگان و ساده‌ی ابزار SEO قسمت اول برای بهبود کسب و کار دیجیتال این بخش به ۸ ابزار اشاره کردیم  و همچنین در قسمت دوم آن نیز به ۸ مورد دیگر اشاره شد حال در آخرین قسمت به  به ۸ ابزار آخر اشاره می کنیم.

۱۷- وب سایت تحلیل گر  Searchmetrics Website Analyzer

نسخه ی رایگانی از وب سایت تحلیل گر  Searchmetrics نشان می دهد که رنکینگ سایت شما در چه سطحی قرار دارد و از لحاظ طبقات اجتماعی و سنین مختلف آن را ارزیابی می‌ کند. البته این سایت تنها این گزارشات را با استفاده از نمایش چند اصطلاح بیان می نماید.

Searchmetrics Website Analyzer

 

۱۸- یافتن لینک های شکسته Find Broken Links

این استراتژی برای سایت هایی است که دارای لینک های شکسته است. کار آنان به این صورت است که ابتدا در سایت شما به دنبال یک سری از لینک های داخلی و خارجی می گردند و آن ها را هایلات می کنند. در واقع این استراتژی برای پیدا کردن لینک های از کار افتاده در سایت شما است.

Find Broken Links

۱۹- استفاده از سایت‌های Ahrefs و تحلیل‌گر بک لینک ها Ahrefs’ Site Explorer and Backlink Checker

نمونه های مهم و رایگان ابزار Ahrefs می‌تواند به شا کمک کند که لینک های بسیار با اهمیت رقبا را پیدا کرده و به تحلیل آن ها می پردازد.

Ahrefs’ Site Explorer and Backlink Checker

۲۰- ابزار Copyscape

شیوه ی کار با این ابزار بدین صورت است که ابتدا url سایت را وارد کرده و سپس ابزار Copyscape  می‌تواند تمام سایت ها و مکان های دیگر حاوی این مطالب را برای شما جستجو کند. بنابراین امکان دارد در با استفاده از این ابزار به نتایجی دست بیابید که در بهبود SEO به شما کمک می کنند. در واقع وظیفه ی اصلی ابزار Copyscape  این است که دیگران را از مقالات و محتواهای علمی آگاه سازد تا از دستبرد در دنیای مجازی جلوگیری گردد.

Copyscape

 

۲۱- ابزار Moz toolbar

همه ی صاحبان کسب و کار اجازه ی دسترسی به هر ابزاری را ندارند، درحالی که Moz این اجازه را به راحتی صادر می کند. ابزار MOZ می تواند دیدگاه های مختلف SEO از نتایج حاصل از جستجوی گوگل و یا هر وب سایت خاص دیگری را برای شما به نمایش بگذارد.

Moz toolbar

۲۲- ابزار  Robots.txt Generator

در واقع ابزار Robots.txt  عمل شناسایی وب سایت ها و یا به قول تولید کنندگان حرفه ای محتوا، کار خزنده ی سایت را انجام می دهد. زمانی که صفحه ای در Robots.txt   جزو موارد ناشناخته قرار گیرد، این ربات تمام سایت را از حیطه ی خود خارج می کند. در واقع این از جمله برخی از موارد استثنا است که امکان دارد این ربات آن ها را در نظر نگیرد، این ربات ها بیشتر مسائل امنیتی را مورد توجه قرار می دهند.

Robots.txt Generator

۲۳- ابزار Structured Data Testing Tool

ابزار Structured Data Testing به شما در جمع آوری مطالب وب سایتتان کمک زیادی می کند. این ابزار از داده های گوگل برای معتبر سازی هر پیج از سایت استفاده می کند، برای استفاده از آن کافی است که تنها کد آن را کپی پیست نمایید.

Structured Data Testing Tool

۲۴- Microsoft Free SEO Toolkit

Microsoft Free SEO Toolkit شامل ترکیب عظیمی از ابزارهای SEO می باشد. این ابزار قادر به تحلیل و آنالیز وب سایت شما است و همچنین می تواند پیشنهاداتی در زمینه بهینه سازی SEO برای شما فراهم آورد. همچنین شما قادر هستید که پس از بهینه سازی سایت خود از نظر SEO در این ابزار به گزارش گیری در باب محتوای خود اقدام کنید.

Microsoft Free SEO Toolkit

 

منابع بیشتر جمع آوری یک لیست از ابزار های رایگان مرورگرها میتواند یک عمل استرس زا باشد .
آن هایی را پیدا کردیم  که درBuffer ارزشمند بوده و آن هایی که شما برای دست پیدا کردن به یک بینش فوق العاده از طریق وب استفاده میکنید.

 

سایت تبلیغاتی:
ایمن وب

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۷ آبان ۱۳۹۶
منبع :‌ سئورب
Advertising seorob.
یک نظر برای 1

۲۴ روش رایگان و ساده‌ی ابزار SEO قسمت سوم برای بهبود کسب و کار دیجیتال


  1. سلام ممنونم بسیار عالی و مفید بود با سپاس کوتاه کننده لینک

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *