سئورب مقالات گوگل ۱۵ کتابخانه جالب JavaScript و CSS
۱۵ کتابخانه جالب JavaScript و CSS

Text Mask

این، کتابخانه‌ی جاوااسکریپت برای ایجاد انواع مختلف ماسک‌ها در فیلدهای ورودی است. کم‌حجم بوده (کمتر از ۴KB) و هیچگونه وابستگی ندارد و می‌تواند با افزونه‌ها گسترش یابد. اضافه کردن ماسک متن می‌تواند به کاربران کمک کند فرمت مورد نیاز برای پر کردن ایمیل‌ها، شماره تلفن، کارت‌های اعتباری و سایر داده‌ها را اعمال کنند.

Text Mask

Toast UI Calendar

یک تقویم جالب و آسان که شیوه مؤثری را برای مدیریت وظایف زمان‌بندی شده ارائه می‌دهد. انواع نمایش‌های مختلف (روزانه، هفتگی، ماهانه) را پشتیبانی می‌کند و به شما اجازه می‌دهد پیام‌های popup را برای کارهای آتی خود ایجاد کنید. همچنین از کشیدن و تغییر اندازه دادن برای تنظیم برنامه‌های زمانی آسان‌تر و تغییر روز شروع هفته پشتیبانی می‌کند و می‌تواند توسط  تم‌ها سفارشی شود.

Toast UI Calendar

Length.js

یک کتابخانه جاوااسکریپت است که می‌توانید برای تبدیل واحدهای طول از آن استفاده کنید. در Node.js و در مرورگرها کار می‌کند و روی unpkg CDN به صورت نسخه‌های فشرده و غیرفشرده در دسترس است. به شما اجازه می دهد یک واحد را به واحدهای دیگر تبدیل کرده یا انواع مختلف واحدهای دیگر را اضافه کنید، از متر، فوت، اینچ، یارد، مایل و بسیاری واحدهای دیگر پشتیبانی می‌کند.

Length.js

Day.js

کتابخانه سریع، کم حجم و غیرقابل تغییر برای تحلیل، اعتبارسنجی و قالب‌بندی تاریخ است. برای استفاده API آسان است و روی تمام مرورگرها به خوبی کار می‌کند و جایگزین خوبی برای Moment.js است. می‌توانید تاریخ‌ها را در قالب‌های مختلف ایجاد، مقایسه، کم و زیاد کنید و فرمت‌های تاریخ را تغییر دهید.

Day

Next.js

یک فریم‌ورک کم‌ حجم برای ساخت برنامه‌های استاتیک و رندرینگ سرور با جاوااسکریپت و React می‌باشد. این فریم‌ورک تقسیم خودکار کد را برای بارگذاری سریع‌تر صفحات، مسیریابی راحت‌تر سمت کلاینت و پشتیبانی از CSS داخلی را ارائه می‌دهد. Next.js موبایل‌پسند بوده و می تواند با پلاگین‌ها سفارشی شود.

Next

Permit

Permit یک کتابخانه احراز هویت برای ایجاد APIهای Node.js است. این کتابخانه شیوه ای آسان برای افزودن احراز هویت برای هر APIی Node.js را ارائه می‌دهد و می‌تواند با هر فریم‌ورک محبوب دیگری مثل Express, Koa, Hapi مورد استفاده قرار گیرد. علاوه براین، Permit یک رابط ساده دارد که نوشتن منطق احراز هویت را آسان می‌سازد.

Permit

VuePress

یک تولیدکننده سایت استاتیک ساده و قدرتمند Vue است. HTMLهای استاتیک پیش از رندر شدن را برای هر صفحه تولید می‌کند و به عنوان برنامه تک صفحه‌ای اجرا می‌شود. VuePress با یک تم پیش‌فرض همراه است که شامل لایه‌های ریسپانسیو، navbar و اسلایدر سفارشی، صفحه اصلی اختیاری و غیره می‌باشد.

VuePress

Preact

Preact با APIای مدرن و عملکردی عالی یک جایگزین کوچک برای React است. یکی از سریع‌ترین کتابخانه‌های Dom مجازی است و شامل ویژگی‌های عملکردی مانند دسته‌بندی آپدیت‌های قابل تنظیم، رندرینگ اختیاری async و چرخه DOM می‌باشد. قابلیت گسترش آن بالاست و اضافه کردن نام مستعار preact-compat به شما اجازه می‌دهد از کامپوننت‌های مختلف React در برنامه خود استفاده کنید.

Preact

 

CSS Loader

کتابخانه ساده CSS برای ایجاد جلوه‌های جالب بارگذاری است. انواع مختلفی دارد که می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. علاوه بر این، استفاده از آن‌ها واقعا آسان است. فقط نیاز به یک عنصر ساده div و چند کلاس دارید.

CSS Loader

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۱ خرداد ۱۳۹۷
منبع :‌ سئورب
Advertising seorob.
6نظر برای

۱۵ کتابخانه جالب JavaScript و CSS


  1. مقالات و مطالب مفیدی به اشتراک میزارید همیشه وبسایت شمارا دنبال میکنم

    • سجاد رحمانی نژاد

      خوشحالیم که راضی هستید

  2. عالی بود ، نکات بسیار ارزنده ای داشت ،

  3. از اینکه مطالب سایت شمارو مطالعه کردم بسیار لذت بردم

  4. سلام،خسته نباشین واقعا مطالب خوب و جذابی درج میکنین

  5. ممنونم که اشتراک گذاشتین برامون کلی استفاده کردیم

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *